fbpx

Slapukų politika

Slapukai (Cookies)

Mes dedame visas pastangas, kad apsilankius www.silverhand.eu jūs gautumėte geriausias internetines paslaugas. Tam, kad tai pasiektume, naudojame savo ir įprastus trečiųjų šalių slapukus, norėdami gauti duomenis apie vartotojo elgesį lankantis mūsų svetainėje, taip pat stebime, kaip dažnai tam tikras vartotojas lankosi svetainėje. Mūsų renkama informacija yra anonimiška ir neleidžia mums identifikuoti jūsų kaip konkretaus asmens, nebent jūs pateiktumėte mums savo duomenis užpildydami formą arba naudodamiesi kita svetainėje siūloma funkcija.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mes nenaudojame nepageidaujamų ar suklastotų slapukų asmeninei informacijai rinkti wwwsilverhand.lt tinklapyje. Mes naudojame įprastus trečiųjų šalių slapukus, pvz., „Google Analytics“, norėdami stebėti vartotojų elgseną internete ir gauti statistinę informaciją apibendrintai:

Mes stebime apsilankymų Svetainėje skaičių, informaciją apie svetainę, kurią vartotojas aplankė prieš prisijungdamas prie Svetainės, ir informaciją apie svetainę, kurią vartotojas aplankė išeidamas iš mūsų Svetainės.

Slapukas jūsų įrenginyje laikomas ne ilgiau kaip dvejus (2) metus. Šiuo tikslu naudojamas vartotojo IP adresas. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos vartotojo naršyklė saugo įrenginiuose, per kuriuos vartotojas naudojasi Svetaine. Tai leidžia mums atsekti, ar vartotojas vėl lankosi svetainėje.

 

Kaip naudotis slapukais?

Jei jūsų naršyklė nenustatyta atsisakyti slapukų, mūsų sistema juos išsiųs kiekvieną kartą, kai vartotojas pateks į svetainę.

Vartotojas gali atmesti slapukus pasirinkdamas tinkamus naršyklės nustatymus. Tai pašalins visą slapuko informaciją. Tačiau jei tokiu būdu pakeisite savo nustatymus, jums gali nepavykti pasiekti kai kurių Svetainės dalių ar naudoti tam tikras funkcijas.

 

Trečiųjų šalių slapukai

Apsilankę svetainėje taip pat galite pastebėti trečiųjų šalių turinį. Mes taip pat galime jums pasiūlyti galimybę toliau domėtis mūsų veikla ir dalintis informacija su kitais per socialinius tinklus, tokius kaip „Facebook“, „Linkedln“ ir „Twitter“. Šis turinys yra reguliariai atnaujinamas, todėl galime suteikti jums dabartinės ir kruopščiai atrinktos informacijos, kuri jus galėtų sudominti, tačiau dėl to paslaugų teikėjai gali laikyti papildomus slapukus jūsų įrenginyje, kurių mes nekontroliuojame. Todėl mes rekomenduojame patikrinti tokių trečiųjų šalių svetaines ir jų privatumo politiką, kad gautumėte daugiau informacijos apie jų slapukus ir kaip juos valdyti.

 

www.silverhand.lt naudojami slapukai

Svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. Jei nuspręsite naudoti nuorodą patekimui į trečiosios šalies svetainę, atminkite, kad svetainė turi savo privatumo ir slapukų politiką, už kurią mes neatsakome. Prieš pateikdami asmeninius duomenis trečiosios šalies svetainėje, perskaitykite atitinkamas taisykles, pateiktas toje svetainėje.

Žemiau pateikiami www.silverhand.eu naudojamų slapukų pavyzdžiai, įskaitant išsamią informaciją apie jų paskirtį ir kitą informaciją, kuri gali būti naudinga. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei nuspręsite patekti į trečiųjų šalių svetaines per www.silverhand.lt, šis slapukų sąrašas nėra baigtinis.

Google-analytics.com

Tipas

Trečiųjų šalių slapukai iš „Google Inc.“

Tikslas

„Google Analytics“ naudoja slapukus, kad galėtume stebėti mūsų interneto svetainių ir paslaugų naudojimąsi.

Kokie duomenys yra saugomi?

Apsilankymų trukmė, puslapio peržiūros, vieta, operacinė sistema, naršyklė, prieigos kelias, apsilankymų skaičius

Nuoroda į asmeninius duomenis?

Ne

Slapuko tipas?

Ilgalaikis

Trečiųjų šalių slapukai?

Taip, „Google Inc.“

Trečiųjų šalių politika

nuoroda (https://policies.google.com/privacy?hl=en&gl=uk )

 

Slapukų politikos pakeitimai

Šios Politikos sąlygos gali keistis. Bet kokius reikšmingus šios politikos pakeitimus paskelbsime pranešimų forma šioje svetainėje arba susisiekdami su jumis kitais komunikacijos būdais.

 

Kontaktai

Jei turite klausimų ar prašymų, susijusių su šia politika, maloniai laukiame jų el. pašto adresu darbas@silverhand.lt