fbpx

Privatumo politika

Privatumo politika

 

UAB “SILVERHAND LT” (Įmonės kodas: 305411396; Adresas: Vytauto 65-66 Šiauliai) deda visas pastangas, kad apsaugotų ir gerbtų jūsų privatumą. Ši politika apibūdina, kokius asmens duomenis renkame ir kaip jie yra tvarkomi. Asmeniniai duomenys, kuriuos galime rinkti iš jūsų:

Mes rinksime asmeninius duomenis apie jūsų naudojimąsi svetaine www.silverhand.lt, įskaitant informaciją apie svetainės lankomumą, informaciją apie vietą, prisijungimo žurnalo duomenis, kontaktinių formų ir apklausų turinį, taip pat kitą jūsų naudojamą komunikacijos informaciją ir šaltinius. Rinkdami šiuos asmeninius duomenis ateityje palengvinsime jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, taip pat galėsime pasiūlyti naudingą turinį, skirtą jums.

Mes rinksime visą informaciją, kurią pateiksite naudodami mūsų kontaktines formas (pvz., „Kontaktai“, „Siųsti pranešimą“, „Nuoroda“, „Susisiekite su mumis dėl darbo“). Jūsų asmens duomenų perdavimas naudojantis mūsų formomis nėra įstatymų ar sutarties reikalavimas, tačiau atkreipkite dėmesį, kad žvaigždute (*) pažymėti laukai yra privalomi, nes mums reikalingi šie duomenys norint apdoroti jūsų prašymą. Mes saugosime visus asmeninius ar kitus duomenis, kuriuos jūs pateiksite savo nuožiūra.

Mes naudojame jūsų asmeninius duomenis, norėdami išsiųsti jums rinkodaros medžiagą el. paštu, jei sutinkate. Bet kuriuo metu galite pakeisti savo sprendimą dėl būsimų rinkodaros pranešimų.

Mes taip pat galime naudoti slapukus laikydamiesi išsamių mūsų slapukų politikos nuostatų.

 

 Kaip mes naudojame jūsų asmeninius duomenis?

  • Jūsų asmens duomenis rinksime ir tvarkysime šiais tikslais:
  • geriausiai pritaikyti svetainės turinį pagal jūsų pageidavimus;
  • atsakyti į jūsų prašymus ar klausimus susisiekus su mumis;
  • siųsti jums kitą informaciją – pavyzdžiui, būsimus SILVERHAND LT renginius ar informacinius bukletus;
  • padėti mums sukurti, paskelbti ir patobulinti jums tinkantį turinį;
  • užtikrinti, kad turinys, perduodamas per interneto svetainę, būtų pateiktas efektyviausiai jums ir jūsų įrenginiui;
  • suteikti jums galimybę dalyvauti interaktyviame mūsų tinklalapio veikime, jei to norite;
  • toliau tobulinti interneto svetainę ir jos sistemas.

 

Mes naudojame jūsų duomenis, vadovaudamiesi duomenų apsaugos įstatymais, nes jie yra būtini mūsų teisėtiems interesams, kad būtų pasiekti aukščiau išdėstyti tikslai.  Nepaisant to jie neturės viršenybės prieš jūsų privatumo interesus, tačiau kai kuriais atvejais tai būtina, kad galėtume vykdyti teisinę ir norminę atsakomybę, pavyzdžiui, atskleisti šią informaciją valdžios, priežiūros ar valstybės institucijoms.

 

IP adresai ir slapukai

Mes renkame duomenis apie jūsų kompiuterį, įskaitant  jūsų IP adresą, operacinę sistemą ir naršyklės tipą sistemos administravimo tikslais. Tai yra statistiniai duomenys apie mūsų vartotojų naršymo veiklą ir dizainą. Jie nenustato jūsų ar kokio kito asmens.

Dėl tos pačios priežasties mes galime rinkti duomenis apie jūsų naudojimąsi internetu naudodami failus – slapukus, kurie išsaugomi jūsų naudojamame įrenginyje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mūsų svetainėje naudojami slapukai, skaitykite mūsų slapukų politiką.

Dalijantis kompiuteriu ar kitu įrenginiu, turinčiu prieigą prie interneto, su kitais žmonėmis, rekomenduojame nesirinkti parinkties „Prisiminti mano informaciją“, kai šią parinktį siūlo svetainė.

 

Duomenų saugumas

Mes siekiame užtikrinti, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios politikos nuostatų. Ar mes siųsime jūsų duomenis už Lietuvos ribų? Jūsų duomenys gali būti perduoti ir tvarkomi kitose šalyse už Lietuvos ribų, todėl perduosime jūsų duomenis tik toms šalims, kuriose užtikrinamas tinkamas jūsų duomenų apsaugos lygis, kurio reikalaujama pagal galiojančius įstatymus arba kur SILVERHAND grupė (kartu su UAB "SILVERHAND LT") įdiegė tinkamas apsaugos priemones jūsų duomenų privatumui palaikyti. Nors mes darome viską, kad apsaugotume jūsų asmeninius duomenis, turėtumėte žinoti, kad asmens duomenų perdavimas internetu nėra visiškai saugus ir mes negalime garantuoti jūsų asmeninių duomenų, perduotų per internetinę svetainę, ar trečioji šalį saugumo. Dėl šios priežasties visi asmeniniai duomenų perdavimai yra jūsų pačių rizika. Mes naudojame operacijų procedūras, taip pat tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones, skirtas užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie šių asmens duomenų, jų pakeitimui, ištrynimui ar perdavimui.

 

Jūsų teisės. Kaip galite prieiti, taisyti ir ištrinti savo asmeninius duomenis?

Pagal duomenų apsaugos įstatymus turite šias teises:

Teisę ištaisyti savo asmeninius duomenis – jei sugebate įrodyti, kad mūsų turimi jūsų asmeniniai duomenys yra neteisingi, galite paprašyti atnaujinti ar patobulinti tvarkomą informaciją.

Teisę ištrinti duomenis – tam tikromis aplinkybėmis jūs turite teisę ištrinti duomenis. Galite, bet kada pateikti tokį prašymą UAB "SILVERHAND LT“.

Teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite su mumis el. pašto adresu darbas@silverhand.lt. Jei jūsų asmens duomenys tvarkomi atsižvelgiant į jūsų duotą sutikimą, jūs taip pat turite teisę bet kada šį sutikimą atšaukti.
 

 Siųsime jums tik el. pašto ar sms rinkodaros žinutes, su kuriomis jūs sutikote. Paprastai mes jums pasiūlysime žymimąjį langelį tose formose, kurias naudojame jūsų asmeniniams duomenims rinkti,  Esant situacijai, kai mes jums siunčiame rinkodaros informaciją el. paštu, galite atsisakyti jos spustelėję: „neužsiprenumeruoti“ arba „atsisakyti“. Be to, jūs galite bet kada pasinaudoti teise atsisakyti savo sutikimo susisiekdami su mumis el. paštu darbas@silverhand.lt ir pateikdami šią informaciją: vardą ir pavardę, el. pašto adresą, kontaktinį telefono numerį, rinkodaros informaciją, kurios norite atsisakyti.

 

Jūsų pateiktų asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslais nenaudosime.

Privatumo politikos pakeitimai:

Šios politikos sąlygos gali keistis. Paskelbsime, bet kokius svarbius šios politikos pakeitimus pranešimų forma šioje svetainėje arba susisiekdami su jumis kitais komunikacijos kanalais.

Kontaktiniai klausimai, komentarai ir prašymai dėl šios politikos yra laukiami el. paštu darbas@silverhand.lt arba telefono numeriu 865950077 darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00.