fbpx

Darbai Vokietijoje dabar

Šiuo metu esate Vokietijoje? Mokate vokiečių kalbą? Įrašykite savo duomenis ir mes su jumis greitai susisieksime!

Darbai santechinkams, elektrikams, krautuvų vairuotojams, baldininkams, suvirintojams ir kitiems kvalifikuotiems darbuotojams!

Pateikti formą

* - šiuos laukus privaloma užpildyti

Darbas Vokietijoje

Darbas visuose šalies regionuose. Vokiška darbo sutartis, vokiškos socialinės garantijos.

Atlygis

Mes siūlome patrauklų užmokestį už atliktą darbą. Taip pat siūlome dirbti viršvalandžius.

Apgyvendinimas

Darbdaviai suorganizuoja ir/ar apmoka už apgyvendinimą. Mūsų konsultantai padės jums bet kuriuo metu jei susisieksite mūsų nurodytais telefono numeriais.

Darbuotojų atsiliepimai

 • Ieškojau elektriko darbo Vokietijoje per kitą įmonę, bet nebuvau patenkintas gautais rezultatais. Silverhand LT man surado darbą per kelias dienas. Esu patenkintas darbu ir gaunamu atlyginimu, todėl rekomenduoju Silverhand LT visiems draugams ir buvusiems kolegoms Lietuvoje.
  Povilas, 43 metai
  Elektrikas
 • Bendradarbiavimas buvo paremtas man skirtais pasiūlymais nuo pat pradžios. Gavau darbo pasiūlymus greitai ir jie atitiko tai, kas buvo pažadėta.
  Artūras, 57 metai
  Suvirintojas
 • Dirbau santechniku Vokietijoje metus laiko. Radau šį darbą per Silverhand LT ir esu labai patenkintas uždarbiu, pačiu darbu ir gyvenimo sąlygomis. Viskas, kas buvo sutarta telefonu prieš atvykimą buvo įgyvendinta. Todėl manau, kad Silverhand LT yra verta rekomenduoti žmonėms, ieškantiems darbo užsienyje.
  Tomas, 26 metai
  Santechnikas