fbpx

Darbuotojų atsiliepimai

Mūsų darbuotojų atsiliepimai

Čia pateikiamos žmonių, kurie įsidarbino naudodamiesi mūsų paslaugomis, nuomonės apie mus. Kiekvieną šį atsiliepimą parašė asmuo, kuris išvyko dirbti į užsienį per mūsų agentūrą. Taip pat žiūrėti: Darbo pasiūlymai
Įdarbinimo agentūroje „Silverhand LT” dirba puikūs specialistai, kurie padėjo man greitai ir lengvai susirasti darbą. Bendradarbiaudamas su jais aš gavau darbo sutartį neterminuotam laikotarpiui ir labai geras darbo sąlygas
Jonas, 36 metai, stalius Norvegijoje
Aš labai patenkintas šios agentūros paslaugomis. Jų pasiūlytą darbą dirbu ir dabar (daugiau nei metus esu Vokietijoje). Alga mokama laiku, maloni atmosfera, geros gyvenimo sąlygos, profesionalus ir labai malonus bei šiltas požiūris į darbuotoją. Kai turėjau problemų, visada galėjau paskambinti kam nors iš įmonės ir gauti pagalbos. Aš rekomenduoju šią agentūrą visiems, norintiems dirbti Vokietijoje.
Kastytis, 54 metai, elektrikas
Silverhand  yra puiki agentūra. Konsultantai reaguoja greitai ir maloniai. Alga mokama pastoviai. Aš rekomenduoju juos visiems.
Jolita, 46 metai, gamybos darbuotoja
Esu 100% patenkintas „Silverhand LT“ agentūra ir niekada nebuvo taip, kad likau vienas bėdoje. Nė vienas mano telefono skambutis ar žinutė nebuvo neatsakyti iš „Silverhand“. Ačiū už draugišką bendradarbiavimą.
Antanas, 59 metai, elektrikas