fbpx

Apie Silverhand

Kas mes?

„SILVERHAND“ grupė yra vienas šiuolaikiškiausių ir greičiausiai augančių įdarbinimo agentūrų tinklų Vidurio ir Rytų Europos regione. Jį sudaro Lenkija (4 filialai), Rumunija (3 filialai), Bulgarija, Slovakija, Vengrija ir Lietuva.

Įmonės gyvavimą užtikrina daugiau nei 50 savo srities specialistų, kupinų pozityvios energijos, kurios dėka jau tūkstančiai žmonių įsidarbino užsienyje. Dirbantys užsienyje žmonės sėkmingai siekia savų tikslų, kuriems anksčiau nebuvo financinės galimybės įgyvendinti.

 

Mes įdarbiname įvairiuose ekonomikos sektoriuose pas darbdavius iš šių šalių: Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Danijos, Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Islandijos, Airijos, Didžiosios Britanijos, Belgijos, Nyderlandų, Kipro, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos ir Kanados.

Kartu su partneriais sėkmingai įgyvendinome projektus su tokiomis žinonomis įmonėms kaip BMW, Audi, VW, BASF, IKEA, Douglas ir šimtais kitų mažesnių regioninių kompanijų.

 

SILVERHAND grupės sėkmė būtų buvusi neįmanoma be sunkaus darbo ir sau nustatytų etikos standartų – sąžiningumo, atsakomybės ir pagarbos žmonėms.

Todėl visiems SILVERHAND įdarbinimo komandos nariams „darbas yra ne produktas“, bet savaime suprantama vertybė.